UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego frekwencja jest niższa niż na zachodzie - bo nie szanujecie obywatela. Polska to zacofany kraj, z brakiem szacunku dla obywateli, Oszukiwaniem obywateli w obietnicach wyborczych. Dopuszczaniem cwaniaków - oszustów do władzy.