UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za androny. Znowu przecienicy PiS kombinuja jak przejąć władzę i nas znowu doić. Ciekawe kogo by sobie wybrali na obiekt permanentnej krytyki, gdyby zabrakło Kaczyńskiego? Pisze się o manipulacji, a prasa antypisowska cały czas manipuluje emocjami, kłamstwem. Aż nie chce mi się pisać.
Afasfafbsdfbdgnb