UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeszcze jedno przynajmniej kilka osób znam z Elbląga, którzy swoim doświadczeniem i wykształceniem, wiedzą itd zagwarantowaliby o wiele wyższy poziom dyskusji i nawiązywaliby bezpośredni kontakt z publicznością dyskutując między innymi o ważnych problemach ale na przykładzie Elbląga. No cóż ale szyld Warszawka i wszystko jasne. .. .. Warto podać ile kosztują nas te rozmowy prawda?
Kat_Na_Idiotów