UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj bolą przegrane wybory oj bolą i będą boleć jeszcze bardziej aż odejdziecie w nicość Tak trudno wam pojąć ze wasi przywódcy to niestety krzykacze i pieniacze bez jakiego kolwiek planu dla samych siebie nie mówiąc już o Polsce

Z i e l a r z