UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mnie najbardziej zadziwia ta ścieżka przy rondzie podpaska. Raz strzałki kierunkowe na ścieżce prowadzą w jedną stronę, by za chwilę strzałki prowadziły w stronę przeciwną. Chodzi o to, żeby powodować zderzenia czołowe, czy co?