UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdańsk pięknie skomunikowany siecią asfaltowych ścieżek rowerowych. A w Elblągu jeden wielki chaos, co dzielnica to inny standard ścieżek i ich oznakowania. Nie wspominając już o dziesiątkach zagrożeń przez które można doznać poważnych kontuzji.

drtgfh