UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odpowiadam na pytanie z jakimi problemami na co dzień borykają się niepełnosprawni w PSONI. Ich problemy to lokale o które proszą od kilku lat. Lokale w których uczą się, są rehabilitowani i zdobywają umiejętności do pracy niestety nie są z gumy i się nie rozciągną, a osoby niepełnosprawne rosną i potrzebują więc przestrzeni. Wózki ich też niestety są większe i zajmują więcej miejsca. Ale nie wszyscy to rozumieją, bo ich ten problem nie dotyczy. Dla mnie zmienione nazwisko to jest pomyłka. Nie rozwiązanie problemów lokalowych przez tyle lat to jest brak szacunku.