UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szefem EPT powinien zostać Pan prezydent Wróblewski, mógłby ze szklanego domu, gospodarskim okiem doglądać stworka, którego tak wytrwale w bólach wytworzył, stworka który pożera kupę kasy na utrzymanie i w zasadzie zero z niego pożytku, nie licząc oczywiście kasy z dzierżawy gruntów rolnych
sdadvc