UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
cała Polska się rozwija tylko Elbląg, miasto robiące za skansen postomuny zamyka i likwiduje co się da, Góra Chrobrego zamknięta, Czerwony szłam w ruinie, tramwaje to już nawet nie skansen ale złomowisko, o ciepłowni i oczyszczalni strach myśleć co będzie z nimi za 5 lat,
Erotyk