UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podoba mi się ostatni akapit To znaczy taktyka peło i tej niemki ze jak oni nie dojdą do władzy to łunia na nic nie da i nic nie będzie Portel tylko potwierdza powyższe dodając w każdym podobnym tekście ile wyżebrane Parking przy rynku na trzy razy bo nikt nic nie dołożył Nowe tramwaje też nie przyjadą bo....... dopisz sobie sam
Z i e l a r z