UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
100 na 100, ale sami sobie tak wybralismy. Poki spoleczensteo elblaga nie zmieni myslenia ti dalej tak bedzie. Niestety ciezko zmienic myslenie, przyzwyczajenia w wieku 70plus i to jest problem tego miasta. To skansen, dom spokojnej starosci i tak to miasto wyglada, jak oddział geriatryczny.