UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komuna nie była zła, jak ktoś się do koryta nie pchał, Ci co podjudzali niemądrych robotników teraz w parlamencie i Europarlamencie siedzą albo firmy prywatne mają z majątku kupionego za parę złotych. Ktoś był frajerem a ktoś cwaniakiem. Ten drugi dalej dla siebie gra w PO lub Pisie. Dalej żyjmy w ciemnocie.

NiedlaHejtu.