UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wypłaty na 5 poziomie rozgrywek, to jest właśnie patologia polskiej piłki nożnej. Tak, czy siak największy ubaw miałem widząc wczorajszą frekwencję. Mecz o przypięczętowanie awansu i zjawia sie może z 60 osób. Hahahahah. .. Pelcordia Burkhardtowo buhahahahahah ahahahaha. .. ..

MiłośnikMebli