UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykra porażka, lekceważenie przeciwnika nie popłaca. Dobra lekcja pokory dla całego zespołu, trzeba ochłonąć i wziąć sobie mocno do serca że słabych nie ma. Jeszcze cztery spotkania i oby bez takich niespodzianek. Powodzenia !

KibicConcordii