UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie zgadzam się z tym, uważam, że funkcjonariusze SB nic nie powinni dostać od Polski i jeszcze powinni odpracować za szkody jakie Polsce wyrządzili, bo gdyby nie komuna, to Polska byłaby dużo bogatszym krajem jak dzisiaj, gdzieś na poziomie Czech lub Hiszpanii.
Zen