UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zgadzam się z tym, uważam, że funkcjonariusze SB nic nie powinni dostać od Polski i jeszcze powinni odpracować za szkody jakie Polsce wyrządzili, bo gdyby nie komuna, to Polska byłaby dużo bogatszym krajem jak dzisiaj, gdzieś na poziomie Czech lub Hiszpanii.

Zen