UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kochany panie recepcjonisto! Moim zdaniem Zen ma calkowicie racje w temacie komunistow,od siebie dodalbym ,ze jest zbyt delikatny w wyrazaniu swych opinii.Biorac pod uwage przeszlosc lewicy ,moim zdaniem,jako idea powinna byc calkowicie zdelegalizowana I zakazana.Poniewaz PiS jest zbyt malo prawicowa partia ,czekamy z utesknieniem na prawdziwa prawice,co wczesniej czy pozniej nastapi.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1