UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zen - Że szmalcownik Kobylański nie żyje, to słyszałem, czas był najwyższy, zbyt dużo szkód Polsce i Polakom narobił. Co zaś do łajdackiej ustawy odbierającej należne świadczenia funkcjonariuszom i pracownikom państwa polskiego, to jest ona oczywiście bezprawna, co udowadniają kolejne sądy przywracając uposażenia skarżącym Polakom, oraz niemoralna i szkodliwa dla państwa jako całości, co widzi każda rozsądna i myśląca, nie zaślepiona zwierzęcym antykomunizmem i nienawiścią, osoba.
RobertKoliński