UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oj tam, do SB szli sami porządni ludzie, weseli chłopcy a że czasami komuś zmarnowali życie, bo go z pracy wywalili, że kogoś pobili czy nawet zabili to były to przypadki , oni zasadniczo to opowiadali sobie kawały i pili kawę i nic złego nie robili

idiota z gazety