UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym mieście nic sie nie opłaca, basen zamkniety, dolinka niczym Prypeć, bilety zkm jak w stolicy, dziwić sie, ze miasto świeci pustkami. .. Co ten wszarz gruby zrobił podczas swojej kadencji, bo zamykaniem wszystkiego i sprzedawaniem gruntówja nie widze nic. .. Kejne prosie które pompuje z kadencji ile sie da. ..
allmaciejd123