UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@logiczne tłumaczenia - Nie wiem skad te durne przekonanie ze rodzina wydaje wiecej niz 2 singli. Wbijcie sobie do glowy ze mozna wydac tylko tyle ile sie zarabia:D. Czy masz 0 dzieci czy tuzin to nie wydasz wiecej niz zarobiles :). Oczywiscie jak wezmiesz kredyt to wydaz w korotkim terminie troche wiecej, ale w dluzszym i tak tylko tyle co zarobiles. .. .. ewentualnie dodatkowo troche kasy ktora zarobili inni, ale tylko wtedy jak dostaniesz zapomoge z MOPS. Single nie dostaja zapomog.

hvK