UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Elblągu przeciętny człowiek nie ma szans na to by dostać mieszkanie z miasta bo ma za duże dochody, za to jak masz najniższą krajową to też nie dostaniesz bo cię nie będzie stać na remont. Więc miasto każe brać kredyty na mieszkania tylko że z zarobkami 2000zł/2100zł netto nie dostaniesz kredytu na mieszkanie bo masz za małe dochody, więc jak młody człowiek ma się usamodzielnić skoro nie posiada żadnych opcji by to zrobić. A nie wszystkim rodzice dadzą od tak z 40tyś zł na start.