UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe. Już 120 lat temu "ze względu na sezonowość żeglugi, biznesy przedsiębiorców stały się niekonkurencyjne wobec tych położonych w pobliżu kolei". Nawet kolej nadzalewowa padła bo nie było kogo i czego wozić. Czy podczas planowania przekopu ktoś brał pod uwagę, że pojawiły się samochody i ciężarówki? Mam dziwne wrażenie, ze żyjemy mentalnie w XiX wieku i marzy nam się rewolucja przemysłowa oparta na węglu. Może znowu w Elblągu będziemy produkować parowozy, a w cegielniach cegły których już i tak prawie nikt nie chce bo powstały nowoczesne materiały?
Inżynier