UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temat powinien być krytyką,kto doprowadził do tego ze jeździmy takim złomem tramwajowy,kto doprowadził do tego ze kolej nadzalewowa nie wozi nas elblazan na plażę tylko jest ruina. Czy to takie trudne być naturalnym.