UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to wyjechał do Szwecji???? Jakieś umowy chyba obowiązują piłkarzy?? Czy nie. Porzucenie pracy klubu też ma jakieś konsekwencje??? Co to za piłkarze bez ambicji, że jadą "sobie do Szwecji". Paranoja jakaś. Tak to jest z castingami

Pijak z prostej