UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po spadku przez wiele lat OE sie z tego bagna nie wygrzebie, tak jak to bylo przed czasami Fedoruka. Caly wysilek w walce o awans do 2 ligi w barazu z Motorem Lublin pojdzie w piach, a Arteniuk juz dawno ostrzgla ze z takim dzialaczami w Elblagu nie bedzie ponownie 1 ligi przez najbklizsze 20 lat i mial racje