UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w toruniu OE bez szans na 3pkt a remis nic nie da niestety spadek. .. Elana walczy o awans i musi wygrać także 3 liga witaj i derby z concordia wstyd dla mnie jako mieszkaniec i wieloletni kibic Olimpii dalej nim pozostanę oczywiście nawet jak OE będzie grać w b klasie WSZYSCY DO TORUNIA !!!