UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to kiedyś powszechnie mawiano na takich panów w kieckach ( z niewielkimi wykątkami) co to chcą cudze owieczki pasać a we własnej zagrodzie wilka trzymają tzw Boże ogiery, kochanki i dzieci też były ( i są). Nie wspominając o niejakim księdzu ekonomie na H. Ze swojego dziecinstwa pamietam jak biegalem jeszcze za gnoja na religie do Pawła (poki jeszcze kler tak nie doił państwa wprowadzajac religie do szkół) był taki jeden ksiądz ktory po paru latach poslugi zrzucił habit i sie ożenił bo poszedł za sercem. I to jest postawa godna i prawa. No ale wiekszość......... sami wiecie jak jest

czytaj