UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mandat dla kierowcy jak najbardziej bo włączał się do ruchu, a dla rowerzysty, który jechał chodnikiem bo chciał jechać bezpiecznie dla siebie, tego nie rozumiem i na jego miejscu bym nie zapłacił, a za jego szkodę powinien zapłacić ten który nie stworzył mu bezpiecznej drogi do jazdy !