UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ciekawski - Aaa to jeżeli na autostradzie będę jechał pod prąd i spotkamy się na czołówce, to ty spowodujesz kolizję? Przecież uważasz "to, że ktoś inny nie stosuje się do przepisów nie zwalnia nas odpowiedzialności za nasze wykroczenie"?