UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zenek123 - Kierowca nissana dostał mandat, ponieważ wyjeżdżając w ul. Zagonową nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście. Rowerzysta nie jest w ogóle pojazdem uprzywilejowanym w żadnym wypadku. Gdyby szedł tamtędy pieszy, czy jechał samochód, albo rowerzysta ulicą, to kierowca nissana i tak musiałby ustąpić pierwszeństwa. Moim zdaniem zawinił przede wszystkim brak widoczności.

koba