UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@rrrrrr - Może ja odpowiem, rzadko wjazd na pola jest bezpośrednio na drogę główną. Najczęściej wjazdy są dokonywane z dróg zbudowanych obok drogi głównej. Struktura dróg jest nieco bardziej przemyślana jak w Polsce, oczywiście nie jest to zasadą, ale tam, gdzie byłem właśnie tak było. Ja osobiście jeżdżąc dużo po Niemczech nigdy nie spotkałem się z zabrudzoną drogą jak jest to często w Polsce. Chociaż muszę przyznać, że powoli z zaznaczeniem powoli i u nas się to zmienia, ponieważ coraz częściej rolnicy otrzymują mandaty za zanieczyszczenie dróg.
aron