UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawy. .. Gdzie dokładnie myją te opony? Jeszcze na polu w błocie i jak się wyjeżdża te same błoto dalej się ciągnie z pola na drogę? W jaki sposób oni zostawiają tony słomy na asfalcie? Cały baloty tam leżą na asfalcie?

rrrrrr