UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sami nieudacznicy w tym kraju, przestańcie stale wybierać te nsam układ, którzy rządzi od wielu lat. Przestańcie winić PiS jak nie potraficie na wyborach wybrać odpowiednich ludzi !!! Sami jesteście tego winni, to do kogo macie teraz pretensje???