UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@sasza" kierowca na prawym pasie ,znajdował się za linią wyznaczoną do zatrzymania, co świadczy o jego zatrzymaniu, w nagłej sytuacji , w tym przypadku wtargniecia pieszego na pasy bez zachowania ostrożność kierowca po lewej zwalniał przed przejściem. Późna reakcja wana niedala czasu na reakcję kierowcy po lewej pomimo iż jej pojazd zwalniał. A więc proszę cię, i wszystkich którzy : nie byli ,nie widzieli, a tym bardziej nie uczestniczyli w potrąceniu ; nie wypowiadaj się, a tym bardziej niekompromituj się na forum ,z góry dziękuję