UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zennon a obowiązkiem pieszego jest to, aby nie wtargnął na jezdnię w sposób, który uniemożliwia zatrzymanie się pojazdu i nie daje czasu na reakcję i zatrzymanie pojazdu. Jak ktoś jedzie 50 km/h 10 metrów od przejścia i ktoś nagle na nie wbiega np zza drzewa to nie ma szansy się zatrzymać.