UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A przecież raczej nikt by nie chciał powrócić do ustroju lat 80 w naszym kraju. Problemem jest to, że Ci, którzy sterowali Polską za komuny, to po 89 właśnie najbardziej skorzystali na prywatyzacji i robili najwięcej przekrętów, a nie Ci niby ,, opłacani" przez USA. W końcu przecież przez większość III RP i tak jest do dzisiaj w czołówce najbogatszych osób w Polsce brylowały osoby związane ze Służbami PRL i PZPR.

Zen