UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj a ja uważam, że dyskutować i polemizować zawsze warto, a co jak Pan Robert dzięki tym wymianom poglądów stanie się zwolennikiem gospodarki rynkowej i odejdzie od socjalizmu? Wszak był już taki ,,tow. Rurkowiec", który oficjalnie zmienił poglądy. Pozdrawiam.
Zen