UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A to czemu tam jest tyle strajków i głód i bieda Panie Robercie, chociaż Wenezuela ma ogromne złoża ropy i ciepły klimat, przez co odpadają koszty ogrzewania? A Na Kubie i W Korei Północnej też głód i tam Jankesi nie rządzą?

Zen