UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na "siódemkę" i pozostałe drogi strażacy jeżdżą do wypadków i innych niebezpiecznych zdarzeń. Pamiętajcie o tym, że obecnie Straż Pożarna (też większość OSP) to jednostka ratowniczo-gaśnicza, więc wyjeżdża nie tylko do pożarów.

tylkotaksobie