UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wilk jest praktycznie bez szans na powrót do naturalnego środowiska, jak zasmakuje w mięsie które dostaje i oswoi si z człowiekiem to będzie podchodził pod zabudowy a wtedy prędzej czy później go odstrzelą

smutnaprawda