UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem, że większość zwierząt po rehabilitacji wraca "do lasu", czyli do swego domu, jednak są i takie, które pozostają z różnych przyczyn na zawsze. Czy dla tej drugiej grupy nie można byłoby zbudować mini zoo? W ten sposób dzieciom można by pokazać ciekawe okazy fauny (a może i flory), a jednocześnie poprzez sprzedaż biletów i datki udzielić choćby niewielkiej pomocy. A może np. połączyć działalność z Ogrodem Zoologiczno - Botanicznym w Braniewie?
Kubuś