UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że większość zwierząt po rehabilitacji wraca "do lasu", czyli do swego domu, jednak są i takie, które pozostają z różnych przyczyn na zawsze. Czy dla tej drugiej grupy nie można byłoby zbudować mini zoo? W ten sposób dzieciom można by pokazać ciekawe okazy fauny (a może i flory), a jednocześnie poprzez sprzedaż biletów i datki udzielić choćby niewielkiej pomocy. A może np. połączyć działalność z Ogrodem Zoologiczno - Botanicznym w Braniewie?

Kubuś