UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żenujący poziom dyskusji pochodzący pod hejt. Dyskusja o cenach? Słabe, nikt nikomu nie każe korzystać z usług premium, jak kogoś nie stać to ma inne alternatywy. Podobnie w innych kwestiach, jak nie stać Cię aby kupować ciuchy Gucci czy Versace idziesz do chinczyka lub na bazar. Co do jakości świadczonych usług to gdyby było tak źle jak to jest tu opisywane to już dawno Pani Nadzieja rozstała by się z pracownikiem. Całe szczęście, że komentarze w sieci nie są anonimowe.

Małgorzata 639