UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo miła impreza, a i przy okazji można zobaczyć p. Wróblewskiego i jego partyjnego kolegę p. Brzezina. Obaj z PSL-u czyt : ZSL-u. Zastanawia natomiast skład jury, ciągle w tym składzie są ludzie, którzy nie wiele dokonali w kulturze, a mimo tego ciągle tam brylują.