UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A pan trener zachował sie jak Mourinio - czerwona kartka i wypad z ławki trenerskiej, kawał cha. .. Gdzie jest ten kibic co krzyczał wygrajcie z Conca jak z Naki (przypominam 8-0 dla Olimpii) - i co jaj. o - znafco piłki plażowej Haha Fakt Concordia młodsza rocznikowo Dali rade Nie przegrać Elbląskiej Barcelonie Hahaha

osiemZeroZNaki