UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do jonego i reszty. jedno miasto jeden klub Olimpia Elbląg aż po grôb może spróbujcie się wybić na obrzeżach Elbląga ? Nie za blisko ,to zakoncie tą nieruwną gre i dajcie sobie spokój rozejcie się po orlikach .

82 300