UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tak może byście napisali że piłkarze olimpi są starsi O 2 lata od kolegów z Concordi. Te artykulu pisane O olimpi są strasznie wyolbrzymione seniorzy to w ogóle nie umia grać w piłkę z Widzewem zrobili 4 może 5 akcji w całym meczu nie wiem w ogóle czy to można nazwać akcją.
Jony