UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę państwo przesadza 10 lat?? Szkoda że nie 20....zmiencie lepiej kodeks karny, bo to brak słów i lekka przesada... Gdzie tu sprawiedliwość większość będzie zabijać bo posiedzi 3 lata a za kradzież 8 czy 10lat będą kraść...

Brak slow