UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta cała komunikacja to PRL2.Tramwaje dziadowskie, brak wyświetlaczy elektronicznych na słupach wzorem innych miast. Są zawieszone przy przystankach bo w Elblągu to prowincja. Kiedy rozbudowa nowych linni autobusowych i tramwajowych. Elbląg to dzielnice na obrzezach o których zapominacie wszyscy. I przestańcie biadolić ze nie ma kasy. Nieudacznicy.