UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo cieszy nowy cykl "porozmawiajmy o. .. ". Ale też bardzo, bardzo chciałbym, żeby na rozmowach się nie skończyło, a zainteresowani kolejno poruszanymi tematami nie potraktowali ich jako pustosłowie. Dlatego zachęcam redakcję, by za za rok, kolejno tydzień w tydzień zwracać się do właściwych podmiotów względem poruszonych obecnie zagadnień, z cyklem artykułów pt. "Sprawdzam". Wtedy okaże się, na ile "nasze" ustalenia znalazły uznanie. .. a na ile trafiły w obszar, powiedziałbym nieco poniżej linii kręgosłupa, niekoniecznie moralnego. ..

DannyX