UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przede wszytkim powinna byćza darmo dla posiadaczy aut z ważnym badaniem technicznym. W tej sytuacji wielu kierowcow by sie zastanowilo czy warto porzucic auto i do pracy wybrac sie autobusem, a tym samym znacznie zmniiejszylyby sie korki